Povídky

Jejky xDD zas new povídka :)

21. dubna 2010 v 17:03 | ♥twilight♥love♥
Ahojik...  k povídce mě inspirovala Maci :)tamta povídka co jsem psala mi moc nesedla takže jsem se rozhodla pro novou.... Mám i obsazení a všechno, budou mít schopnosti atd... mno uviídite, budu tam pridavat i info o postave atd. snad se vám to bude líbit :)

smečka : Winselet
místo výskytu : Kanada- Montreal
zlí-dobří ??- průměrní upíři. Pijou lidskou krev ale neže by byli nějak zlí. Prostě normální.
členové : 6
bohatství : velké... zakladatelka rodiny Kate vlastní hotel a její přítel Jake je právník.
zaměstnání : Kate,Jake chodí do práce a ostatní jsou na střední.
založení rodiny : 3.1. 1451
zakladatel/ka : Kate
Nepřátelé : pár jich je ale jinak jsou oblíbení

Členové

Kapitola první : první den ve škole

1. dubna 2010 v 9:57 | ♥twilight♥love♥
Když jsem vstoupila dovnitř, první koho jsem uviděla byla Sam a kolem ní spousta lidí. Jak jinak. Prošla jsem kolem nich a šla se posadit vedle Lis. "Ahoj pozdravila jsem ji jak nejveseleji jsem svedla. Byla jsem z toho všeho pořád otrávená. Vypadala pořád stejně. Vlnité blond vlasy,stejný účes. Akorát byla víc opálená. " Ahoj Rose, tak co prázdniny? " nevěděla jsem co ji mám říct. O svých divných snech a pocitech ji říkat určitě nebudu. Poslední dobou se mi děly samé divné věci. Jediná dobrá věc na prázdninách byl výlet do Francie. " Jo skvělý, byla jsem ve francii. Je to tam skvělý. " řekla jsem zase tím předstíraným veselým tonem. " A co ty? Jak si se měla " - " já nic. Já byla možná tak na víkend u babičky " Už jsme byly u školy. Parkoviště bylo úplně narvané. Vystoupila jsem z autobusu a pohlédla na tu zkázu věštící budovu. Na parkoviště přijelo i jiné auto. Byl to Cabriolet. Jedno z nejdrahších aut. Ale kdo tady by si ho mohl dovolit? Z toho auta vystoupil nějaký kluk. Ale byla jsem si jistá že jsem ho nikdy dřív neviděla. Asi tu je nový. Hodiny na škole hlásaly za tři minuty osm a tak sem se rychle rozběhla do třídy. Měli jsme dějepis. Pan Wilson celou hodinu jenom mlel o tom jak strávil prázdniny. Pak následovala biologie,tělocvik,francouština a matika. Ve francouštině nám pan Kauffman povídal o francouzké kultuře, zvycích a dalších pro mě nepodstatných věcech. Samozřejmě se doslechl že jsem byla na dovolené ve francii a tak mě vyvolal a postavil před třídu abych jim o tom něco popovídala. Věděla jsem že za tohle ho budu nesnášet po celý zbytek střední školy. Posadila jsem se zpátky na své místo a rozhlédla se po třídě. A vida. uviděla jsem tam toho nového kluka. Měl hnědé vlasy, zelené oči, bledou pleť a dobře stavěné tělo. Když se to dalo dohromady tak to byl docela hezký kluk. Zbytek hodiny byl strašně nudný. Přála jsem si aby už byl konec. Když zazvonilo posbírala jsem si svoje věci a šla ke dveřím ale ten nový kluk do mě vrazil a mi popadaly všechny věci na zem. " moc se omlouvám, hnet ti to posbírám " řekl ten kluk a sehl se pro mé věci. Za chvilku mi je s úsměvem podal. " díky" oplatila jsem mu úsměv a odešla. Byla přestávka na oběd a tak jsem šla do jídelny. Neměla jsem moc hlad a tak sem si vzala jen plátek pizzi a plechovku coly. Šla jsem si sednout na své obvyklé místo k Alex a Lize a několika dalším lidem. Rychle jsem zístila o čem, nebo spíš o kom se baví. O tom novém klukovi.


Tak tohle je první kapča. Doufám že se vám líbí... pls pište komenty :)

Moje povídka - úvod

31. března 2010 v 17:44 | ♥twilight♥love♥
Ahojky.... Jsem tu jen na skok chtěla jsem zveřejnit tu moji povídku... Uplně jsem to změnila než jak jsem psala že bude :) Je to zatím jen úvod + 1 kapča... Ještě jsem nevymyslela název tak mi pls pomozte... Ale zatím vám nemůžu říct o čem to jako upe bude... bude překvápko xDDD :) Doufám že sem to stou podobou stmívání a vampire diaries moc nepřehnala :) Tak tady to máte


Úvod

Když jsem se probudila, bylo půl šestý ráno. Neviděla jsem v tom žádné osudové znamení - jenom nevyhnutelnost. Dva překrásně strávené měsíce prázdnin skončily. Začíná to horší období. Škola. Měla jsem z toho všeho takový divný pocit. Nevěděla jsem jestli se mám těšit nebo ne. Samozřejmě bude tam Alex A Lisa - mé dvě nejbližší přítelkyně , ale také Sam - má úhlavní nepřítelkyně a ti její poskoci. Kdysi jsme také bývaly kamarádky - předtím než se stala ta nehoda. Umřeli mi rodiče. Jeli jsme autem a srazily se s jiným. Jen já jsem přežila. Před tou nehodou jsem byla hodně oblíbená , ale pak jsem se do sebe uzavřela a všichni se mě začaly spíš stranit. Když jsem se z toho trochu vzpamatovala , začla jsem se bavit s Alex a Lis. No, zkrátka Sam se se mnou bavila jen kvůli mé popularitě a teď se mě snaží za každých okolností ztrapnit. " Proboha kdy tohle skončí ?" zeptala jsem se sama sebe a vyklouzla z postele. Rozhlédla jsem se po svém pokoji se záminkou najít něco na sebe. Na věšáku viselo moje oblíbené černé tričko bez rukávů. Oblékla jsem si ho a k němu tmavě modré džíny. Z pokoje jsem šla rovnou do koupelny. Obličej sem si opláchla studenou vodou a vyčistila jsem si zuby. Nejhorší bylo asi rozčesat si vlasy. Měla jsem na hlavě ukázkové vrabčí hnízdo. Vzala jsem kartáč, a snažila se vlasy narovnat pramen po prameni. Nakonec se mi to povedlo a moje dlouhé čokoládově hnědé vlasy vypadaly - učesaně. Zasmála jsem se a seběhla dolů ze schodů. " Ahoj Fiono " pozdravila jsem svou tetu. Teď jsem bydlela sní a jejím novým mužem Jackem. Byla to mámina sestra a její nejlepší kamarádka. " Ahoj Rose, nachystala jsem ti snídani, a tady- máš peníze na oběd. " Usmála se vyběhla po schodech nahoru. "Díky" zavolala jsem za ní. Rychle jsme do sebe naházela smažená vajíčka a pak jsem běžela na zastávku školního autobusu. Stihla jsem to jen tak. Dveře se otevřely a já vztoupila dovnitř.


Tak tohle je ůvod... pište do komentíku jestli se vám to líbí. Mám už u první kapču ae je mi blbě :( takže si půjdu lehnout a napíšu vám to sem zítra :) Tak papa :)

ČTI :
Sam- Sem

Vždy máš na výběr

28. března 2010 v 13:34
Bella a Jacob
Co by se stalo, kdyby ve chvíli, kdy se Jacob pokoušel Bellu políbit, nezazvonil ten osudný telefon?
Všude se řeší Bella+Edward vs. Bella+Jacob. Tak jsem se zkusila zamyslet nad tím, jak by to dopadlo, kdyby Bella zůstala s Jakem, jak jí on sám radil. :-)

Nepřestával se mi dívat do očí a začal ke mně sklánět obličej. Byla jsem pořád nerozhodnutá. Ale než jsem stačila něco podniknout, naše rty se dotkly. Nepřišlo mi to tak zvláštní, pokud tedy nepočítám tu podstatnou změnu v teplotě rtů, které jsem líbala naposledy. Jakeovy rty přímo žhnuly, pálily mě do kůže a byl to zvláštní pocit. Jacob na mě nespěchal, dal mi šanci k úniku, líbal mě jemně a zlehka. Pořád jsem necítila, že bych se měla bránit. A taky jsem nemyslela na Edwarda. Byla jsem tam jenom já a můj nejlepší přítel. Přítel, který mě podržel v těch nejtěžších chvílích i přesto, že jsem truchlila pro jeho soka. Nepřestával mi pomáhat a to bylo to nejhezčí, co pro mě udělal. Tak proč bych já nemohla vyhovět jemu? Edward mě opustil, a ať už to dělal kvůli mně nebo kvůli sobě, ublížil mi. A to by Jake nikdy neudělal.

Jacob vycítil, že jsem myšlenkami trochu jinde a oddálil se. Nechala jsem zavřené oči. Stále jsem cítila jeho teplo na rtech a nevěděla, co udělat, co říct. Mám mu dát naději? Nebo dál čekat na Edwarda? Co když nepřijde a já ještě ztratím kamaráda? Chvíli jsem takhle stála, až mi to ticho přišlo divné. Otevřela jsem oči a zjistila, že v celé kuchyni nikdo není. Jake neslyšně odešel a nechal mě s mými myšlenkami. Další skvělé gesto. Jak to, že on vždycky ví, co udělat správně? Proč se já nemůžu rozhodnout, co by pro mě bylo lepší?

Od toho polibku v kuchyni jsme se s Jacobem neviděli ani si nevolali. Čekal, co udělám, a já pořád nevěděla. Nespala jsem, stále jsem zvažovala pro a proti a snad i čekala, že se mi Edward ozve. Při tom polibku jsem měla adrenalinu víc než při jízdě na motorce, tak proč se tam Edward neobjevil? Od té doby jsem ho ani nevyvolávala. Když jsem na chvíli usnula, zjevoval se mi ve snech Jake a naše spojené rty... Šla jsem dolů k telefonu a stála u něj přes půl hodiny. Sledovala jsem blikající displej, na kterém se každou minutu měnily čísla. Život mi ubíhá, každá vteřina a minuta, kterou jsem viděla na displeji, se zdála ztracená, v nenávratnu. Jak dlouho ještě budu čekat na upíří zázrak? Věčnost? Tu má Edward, já stárnu. On může čekat dalších 200 let, můj život utíká. Každá prázdná minuta je promarněná. A já jich mám omezený počet. Zvedla jsem telefon a úplně klidná vytočila Jacobovo číslo. Po několikátém vyzvánění zvedl Jake sluchátko. "Ahoj Jaku, tady Bella. Neměl bys chuť někam zajít?"

Pokračování twilight

20. března 2010 v 11:49 | ♥twilight♥love♥
když jsem otevřela oči,edward se na mě díval tím svým hluboce zamyšleným pohledem "co je?" zeptala jsem se a on se na mě usmál tím mým oblíbeným pokřiveným úsměvem při kterém kdybych byla ještě člověk by se mi rozběhlo srdce jako kdybych běžela maraton.Pořád mě neuvěřitelné zaráželo to že jsem si ještě nezvykla na ten jeho dokonalý obličej."nic,jenom že...to co jsi udělala,poprvé jsem slyšel tvé myšlenky.Bylo to zvláštní.Krásné.Vidět to jak mě vnímáš.I když vím že mě miluješ," - "tak jako ty miluješ mě," dodala jsem s úsměvem, "ano,bylo krásné to vidět,víš jak to myslím ne?" řekl a zase se usmál. "ano" a pak jeho oči zněžněly a jeho rty se ke mě přiblížily tak že ode mě byly asi tak centimetr.Jeho sladký,lahodný dech mi ovanul obličej a já nechtěla udělat nic jiného než ho políbit ale najednou renesmé začala plakat.Oba jsme byly hnet na nohou a stáli u její postýlky.Přestala plakat a dotkla se mé tváře. "má hlad" usmála jsem se na ni. "hned ti dáme napapat nessie" řekl edward.Už jsem si zvykla na to že ji každý říkal nessie někdy jsem ji tak taky oslovila.Opravdu se to líp vyslovovalo.Šla jsem k ledničce a vytáhla hrneček s krví a trochu si usrkla. "hele,nech jí taky něco" řekl edward a políbil mě na čelo. "mamiiii,já mám žížen " řekla nessie svým roztomilým sopránovým hláskem a já ji podala hrníček a do něj ji strčila brčko. "děkuji mami".Usmála jsem se na ni a ona se dotkla mého obličeje aby mi řekla že mě má ráda.Edward se usmál "tebe taky tati" zazpívala.Byla tak rozkošná.Nejkrásnější miminko na světe.I když ne tak docela miminko vypadala tak na 3 roky ale její růst se rozhodně spomalovat."kdy puděm za jakem?" zeptala se netrpěliivě. "za chviličku zlatíčko,jenom co se s maminkou převlečem ano?" řekl edward a položil renesmé na zem.Když renesmé chodila vypadalo to skoro stejně půvabně jako když chodila Alice.V naší šatně jsem si zvykla nosit už snad všechno,dokonce i podpadky.Zvykla jsem si.
Dnes jsem si na sebe vzale bledě levandulové hedvábné mini šaty.Edward si oblíkl khaki kratasy a tmavě modrou košila.Šla mu skvěle k pleti.Podíval se jak na něj zírám a přišel ke mě aby mě políbil.Něžně jsem mu polibek oplatila a on mě oslnil zářivým úsměvem. "miluju tě" řekl "i já tebe".Nachvíli jsem zapomněla že vedle na nás čeká Nessie a vášnivě jsem ho políbila.On mě chytl kolem pasu a začal mi polibky oplácet.A pak řekl: "renesmee" a já přikývla.Bylo tak snadné na všechno zapomenout když jsem byla s ním.Rozhlédla jsem se po naší útulné chaloupce a vyrazila za ness.utíkali jsmea už jsme byli skoro u řeky.Běželi jsme pomaleji aby nás nenesme stíhala.Neběhala tak rychle jako my.Zatím.Přeskočili jsme řeku a já udělala dvojité salto.Renesme se zastavila než skočila.Uhodla jsem co chce zkusit.Couvla asi tak o 5 kroků a pak se s úsměvem rozběhla a udělala taky salto.Začala jsem se smát.Byla tak šikovná. "proč se mi směješ?" zeptala se a její úsměv pohasl. "já se ti nesměju zlatíčko,jenom se koukám jak jsi šikovná,vypadala jsi při tom úžasně"-"děkuji maminko" řekla ness a skočila edwardovi do náruče. "Dobré ráno" ozval se z lesa chraplavý hlas. "Ahoj Jakobe" řekli jsme s edwardem společně.Renesme Vyskočila edwardovi z náruče a vrhla se za jakem,ten nápřáhl paže a ness mu do nich zkočila. "ahoj broučku" řekl a podíval se na ni naprosto oddaným pohledem.Už mi to nevadilo.Po tom všem co jsme si prožili.Co pro nás Jake udělal.A byla jsem ráda že má rnesme zrovna Jaka. "ahoj jaku" pozdravila ho ness svým zvonivým hláskem.Jake se usmál "co bys řekla tomu dát si soutež?" zeptal se hravě Jake.Pořád se choval jak malé dítě.Ale hlavně že se ness bavila. "anooooo"zazpívala…."dáme si závod řekl jake a položil ji na zem.Renesme přikývla"k vaší chaloupce a zpátky"řekl jake a poodstoupil od renesmee.Ruce se mu roztřásly a pak skočil na zem jako obrovský rudohnědý vlk.Začla jsem jim to odpočítávat."3,2,1 a teed" rozběhli se a skočili přes řeku.Jake ji schválně nechával vyhrát.Dělal že zakopl a Renesmé se začla smát "já tě porazím..hahaha" a běžela dál.O 35 vteřin později byli zpátky.Běželi stejně ale než stačili přeskočit nessi štouchla Jakoba a ten spadl do vody.Zase se začla smat a Jakob taky.Vylezl z vody a odběhl do lesa.Vrátil se zpět jako člověk."to neplatí nessie ty podvádíš" řekl schválně trochu rozlobeným toném.renesmee se zase začla smát "ale ne já nepodvádím.Vyhrála jsem a tebe to jenom štve " usmála se " jsem prostě rychlejší" řekla "ano dobře tak jsi " řekl jake a usmál se a tím odhalil řadu bělostným zuvů která mu oproti jeho kůži naprosto zářily.Nessie po něm skočila a začali se prát.No spíš poštuchovat.Ness byla celá od bláta.Její satenové šatičky byli zničené "ach,tak za tohle tě ness Alice nepochváli" řekla jsem a nessie se jenom zasmála.Edward mě chytil za ruku a vedl mě do domu."dobré ráno"pozdravila jsem rose,jaspera a esme.Přikývli.Rose se dívala na nějakou modní přehlídku a Jasper jenom zíral tupě na podlahu.Esme zalívala květiny. " kde jsou ostatní?" zeptala jsem se s obavami v hlase.Vždycky tu byli všichni." Šly s Carlislem do nemocnice pro další krev.Dochází.Renesmee jí vypije čím dál víc.Měli bychom ji začít krmit i normálně.Za chvíli bude všem v nemocnici divné naco pořád potřebujeme tolik krve."povzdychla si esme a pak se zase věnovala květinám."aha" odpověděla jsem prostě a koukla se zoufale na edwarda.Věděla jsem že bude těžké ji přesvědčit aby něco takového strčila do pusy.Ale bylo to nutné.Edward mě pohladil po tváři "neboj,naučíme ji jíst i normální jídlo,navíc až půjde do školy měla by jíst i normální jídlo,aby si všichni nemyslely že celá rodina cullenů drží nějakou divnou dietu" zasmál se políbil mě na rty.Vzala jsem ho za ruku a vedla ho nahoru do jeho pokoje.Tam sem se posadila na postel a čekala až příjde za mnou.Sedl si vedle mě,hlavu si mi položil do klína a zavřel oči.Začala jsem ho hladit po tváři a vlasech"co máme dneska v plánu?" zeptala jsem se-"napadlo mě že bychom mohli jít na naší louku a vzít sebou i ness,víš jak dlouho jsme tam nebyli a navíc je květen,všechno květa,louka bude úchvatná,Renesme se tam bude líbit"-"to ano,dobrý nápad" řekla jsem a soustředila jsem se abych vyndala svůj štít z hlavy.Už mi to šlo mnohem líp.Políbila jsem edwarda a při tom myslela na naši svatbu,ostrov esme,to jak jsem se probudila jako upírka a poprvé uviděla edwarda novýma očima,na naše společné noci.Vzdychl a začal mě líbat na krku.Pořád jsem měla štít vytážený a přitom ho líbala,začla jsem mu rozepínat tu krásnou modrou košili a on mi shrnul ramínka od šatů aby mě políbil na kliční kost.Vzdychla jsem a položila mu hlavu na prsa.Políbil mě na temeno hlavy."Tady ne"řekla jsem.-" víš že dole jsou esme,rose a jasper ne?nechci aby nás slyšely.I když to je asi nemožné když nás slyší i v chaloupce.Ale tady?"začla jsem se strašně smát a edward taky-" asi máš pravdu,a rose by to hnet povedela emettovi" zase se zasmál."ano,takžeee… večer?" chtěla jsem ted a tady.Ale nebylo by to slušné.Zase sem se zasmála.-"dobře lasko,večer.. budu se těšit"
Tak tohle by mělo být pokračování hnet po tom konci u Rozbřesku.. Mno já nwm... mi se to moc nelíbí ae aspon sem se nějak zabavila.Kdyby se vám to líbilo tak napíšu další
 
 

Reklama
pokud si upír pridej si to na svuj blog ...
MusicPlaylistRingtones